גבעת רעות - מיזם

חוות עיינות-קדם ממוקמת במשיק ל"גבעת הָרֵעוּת" שבפארק סיירת חרוב בבקעת הירדן 

בחווה הוקם גם ופועל פרויקט חינוכי ייחודי ויוצא דופן. פרויקט המעניק בית, חינוך ולימוד – בצד עבודה חקלאית והכשרה מקצועית לבני נוער אשר ידי מערכת החינוך והממסד קצרו מלהעניק להם פתרון ראוי. עם הנהלת החווה אנו פועלים לפיתוח הקשר עם בני נוער אלה ולאחרונה החל מיזם שיהווה תרומה ראויה של עמותת סיירת-חרוב לקהילה. כך גם נקים קבוצת "אוהדים" אשר מתוך הכרת והבנת הרעיון, המהות והמסר שבהוויית "גבעת-הרעות" - תסייע לנו בתחזוקת הפארק ושימורו .
אנו קוראים ליוצאי סיירת-חרוב ובנות/בני הזוג להצטרף ולהשתלב במיזם. לשם מימוש התוכנית - אחת לפרק זמן (בשלב ראשון, אחת לחודש לערך) יגיעו נציגי העמותה לחווה ובהתנדבות יקיימו מפגש עם בני הנוער לשיעור נושאי, הרצאה, סדנה, רב-שיח, סיורים באתרים ייחודיים (היסטוריים/גיאוגרפיים/צבאיים/לאומיים וכיוב´), פעילות אתגרית ועוד.
מפגש ראשון עם בני הנוער התקיים ב- 22 אפריל 2021. מרצה מרכזי במפגש היה צביקה שני (פטשניק, 02.68) שעסק ב-מור"ק סיירת-חרוב ובנוסף עסקנו גם ב"גבעת-הרעות" עצמה, פיתוחה וקשרי הגומלין שבין החווה לעמותה. הדיו החיוביים של המפגש מהווים סימן חיובי מאוד לבאות. כבר עתה אנו מכינים את המפגש הבא והבאים אחריו......

פרטים נוספים.....